FIFA 17 (Android)
FIFA 17
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25,072

  • Üretici

    Electronic Arts

FIFA 17 Mobile, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunu.

FIFA 17, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz, gerek görsel gerek oynanış gerekse de içerik yönünden en iyi futbol oyunu. Daha detaylı seçenekler sunan Ultimate Team, online düzenlenen farklı etkinlikler, kafa kafaya maçlar dahil mobilde futbol keyfini doruk noktasına ulaştıran baştan sona yenilenmiş FIFA Mobile karşımızda.

Her sene olduğu gibi mobil platformdaki rakiplerini geride bırakacağa benziyor FIFA 17. EA Sports’un ücretsiz olarak indirmeye açtığı, mobil cihazların gücünü zorlayan kalitede grafikler sunan yeni futbol oyunu FIFA Mobile’da sadece yeni modlar eklenmekle kalınmamış; oynanış dinamiği baştan yaratılmış. Gerek tablette gerekse de telefonda rahat oynanış sunan yenilikçi kontrol sistemi, oyuncuların animasyonları, saha içi atmosfer, her şeyiyle mobilde görüp görebileceğiniz en iyi futbol oyunu.

Lisanslı 650 Takım, 30 Lig, 17000 Oyuncu:

Mobil platform için özel olarak tasarlanan şimdiye kadarki en iyi futbol oyunu desek sanırım abartmış olmayız. 100 MB’ın altında bu kalitede bir futbol oyunu bulmanız gerçekten zor diyerek oyuna geçmek istiyorum. Yenilenen FIFA’da 30 lig, 650 takım ve 17000 oyuncu bulunuyor ki hem oyuncuların hem de takımların gerçek diğer deyişle lisanslı olduğunu belirtmem gerek. FIFA hayranıysanız zaten biliyorsunuz bunu ancak yine de belirtmek gerek.

Yeni ve Yaratıcı Atak Modu:

FIFA 17’de yeni eklenen modlar arasında en dikkat çekeni Atak Modu. Takımınızı bu moda geçirdiğinizde ilk yarı sadece sizin takımınız atağa kalkıyor. Rakibi kendi sahasına hapsettiğiniz modun kötü yanı tur bazlı olması. Yani ilk yarı rakibinizi bunaltırken ikinci yarı rakibiniz ataklarıyla sizi bunaltmaya başlıyor. Yine de tek yarıda sürekli saldırıp farklı pozisyonlar bularak seyirciyi coşturmak güzel.

Canlı Etkinlikler:

Tek taraflı kısa süreli saldırı modunun haricinde dikkatimizi çeken bir nokta da Canlı Etkinlikler. Her gün güncellenen bu ekranda dünya gündemini ve maçları yakından takip ediyorsunuz. Şampiyonluk maçı, antrenman ve özel hareketler, atak modu etkinliği ve daha pek çok hızlı – eğlenceli mini oyunlarda zaman geçiriyorsunuz. Burada tamamladığınız oyunlar karşılığında aldığınız fişleri ücretsiz yeni oyuncu ve paket almak için kullanabiliyorsunuz.

Ligler Arası Mücadele:

Canlı etkinlikler dışında online olarak liglerde arkadaşlarınız veya dünya genelinde oyuncularla bir araya gelebiliyorsunuz. Dünyanın farklı liglerinden rakiplere karşı yeteneklerinizi sınamaktan liderlik tablosunda zirveye yükselme heyecanını yaşamaya eğlence dozu yüksek, uzun soluklu oynanış sunan ligler arası şampiyonlar modunun sizi saracağına eminim.

Ultimate Team (Yenilendi):

FIFA’nın mobilde de olmazsa olmazı Ultimate Team, FIFA 17’de elden geçirilen bölümler arasında. Kadro kurma olayı tamamen farklılaştırılmış, dilediğiniz takımı oluşturup dilediğiniz taktikle sahaya sürmeniz daha da kolaylaştırılmış. Daha derin ve daha büyük kulüp oluşturma mümkün kılınmış.

YORUMLAR