Fire Flying 1.02 (Android)

Fire Flying

Fire Flying
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızda strateji oyunlarındaki izometrik kamera açısıyla oynayabileceğiniz bir yangın söndürme uçağı simülasyon oyunu.

Birçok oyun ile benzerlikten oldukça uzak kalan kendine has bir çalışma olan Fire Flying bize Devm Games isimli bağımsız oyun geliştiricilerinden geliyor. Orman yangınları ile mücadele eden yangın söndürme uçakları kontrol ettiğiniz bu simülasyon oyunu daha çok retro kalsiklerini andıran izometrik kamera açısına sahip. Normalde simülasyon oyunları dediğimizde FPS kamera açısında alışmıştık ancak bu oyunun katmış olduğu gerçek zamanlı strateji oyunu kontrolleri dengeleri değiştiren bir renk katıyor.

Yayılan ateşi durdurmak için su doldurup ateşin yayıldığı noktalara doğru söndürme operasyonları gerçekleştirdiğiniz oyun aslında anlatıma geldiğinde son derece basit. Ne var ki, oynadığınızda fark edeceksiniz ki aslında büyük bir kargaşa ve panik durumu içerisinde son derece sakin olup doğru hamleleri yapmanız gerekecek. Sonuçta ormanı yiyip bitiren ateş ile zamanı içine katıp çetin bir mücadeleye girişmeniz gerekiyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama içi satın alma seçeneği sayesinde reklamlardan kurtulup temiz bir oyun keyfine de kavuşabiliyorsunuz. Oyunu sevdiyseniz istenilen miktar da çok yüksek değil ve harcama yapmanıza değer.

YORUMLAR