Fixtable

Fixtable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fixtable, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir rezervasyon uygulaması.

Fixtable, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir restoran rezervasyon uygulaması olarak görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde "akşam nerede yemek yesek?" derdi sona eriyor!

Fixtable'da son derece kolay anlaşılır ve işlevsel bir arayüze yer verilmiş. Beğenilerimize hitap edebilecek restoranları gelişmiş filtreleme seçeneklerini kullanarak sıralayabiliyoruz. Bu noktada kullanabilecğeimiz birçok filtreleme seçeneği sunulmuş. Mesafe, fiyat, memnuniyet puanı gibi kriterlere göre restoranları listeleyebiliyoruz. Bunlara ek olarak restoranı ziyaret etmiş olan müşterilerin bıraktıkları yorumlara da göz atabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de, restoranların her birinin 360 derecelik fotoğraflarla sunuluyor olması. Bu sayede mekanın tasarımına göz atabiliyor, beklentilerimizi karşılayıp karşılayamacağına ziyaret öncesinde karar veriyoruz.

Her şey içimize sindikten sonra rezervasyon işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Basit birkaç tıklama ile yer ayırtabiliyor ve herhangi bir aksilik durumunda yeri iptal edebiliyoruz. İşlemlerin akıcı ve sorunsuz olması dikkatlerimizden kaçmadı. Açıkçası sık sık dışarıda yiyenler ve iş yemeklerine çıkanlar Fixtable'ı mutlaka kullanmalı.

YORUMLAR