FlashVPN 1.0.2 (Android)

FlashVPN

FlashVPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlashVPN, tek bir tıklama ile VPN sunucularına bağlanarak ücretsiz kullanabileceğiniz bir Android VPN servisi.

FlashVPN, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz popüler VPN servislerinden bir tanesi. Kullanmak için hiç bir ayar gerektirmeyen uygulama sayesinde, mobil cihaz kullanımında tecrübesiz olsanız bile rahatlıkla VPN kullanarak tüm engelli ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Son derece sade bir arayüze sahip olan uygulama üzerinde herhangi bir süre veya kullanım limiti bulunmuyor. Böylelikle dilediğiniz kadar sınırsız VPN sunucuları üzerinden internete bağlanabiliyorsunuz.

Popüler VPN servislerinin hepsi kullanım için aylık ücret talep ediyorlar yada ücretsiz versiyon sunarak kullanımızı zaman yada internet kota miktarı ile limitliyorlar. Herhangi bir limit olmayan FlashVPN sayesinde dilediğiniz kadar VPN sunucularından yararlanabilirsiniz.

İnternet üzerinde engellenen sitelere girş yapabilmek dışında, kişisel bilgilerinizi koruyarak kimliğinizi açığa çıkarmayan uygulama, sizi internet üzerinde takip etmek isteyen hackerlara da bu izni vermiyor. Takip edilmenizi imkansız hale getiren servis sayesinde internete bağlanırken diğer ülkelerde bulunan sunucular üzerinden bağlanıyorsunuz. Hem güvenli hem de ücretsiz olan Flash VPN'i denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR