Flight Simulator : Plane Pilot 2.5.1 (Android)

Flight Simulator : Plane Pilot

Flight Simulator : Plane Pilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flight Simulator : Plane Pilot, adadan adaya yolcu taşıyıp para kazandığınız kaliteli bir uçak simülasyon oyunu.

Flight Simulator : Plane Pilot, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en kaliteli görsel ve oynanışa sahip uçak smülasyon oyunu. Tabiri yerinde ise boş boş uçtuğunuz uçuş simülasyonlarından sıkıldıysanız indirip deneyebileceğiniz farklı bir yapım.

Android telefon ve tabletinizde oynadığınız oyunlar arasında uçak oyunları da varsa simülasyon havasını başarılı bir şekilde estiren Flight Simulator : Plane Pilot oyununa kesinlikle göz atmalısınız. Kendimizi gerçekten bir uçak pilotuymuş gibi hissetmemiz için tüm detaylar düşünülmüş ve gerek uçak gerekse de çevre modellemeleri göze çok hoş geliyor.

Oyunun en beğendiğim yanı benzerlerinden farklı bir oynanış sunması; bir amacınızın olması. Uçak pilotu olarak oldukça büyük bir okyanusda adadan adaya yolcu taşıyorsunuz. Farklı uçaklarda gezebileceğiniz onlarca ada; dolayısıyla iniş – kalkış yapacağınız havaalanı var. Göreviniz adalardan aldığınız yolcuları sağ salim istediklere yere indirmek. Başarıyla yaptığınız her iniş sonrası sanal para kazanıyorsunuz.

Oyunda yolculuk sonrasında kazandığınız paraları iki şekilde harcayabiliyorsunuz. Daha fazla yolcu alabileceğiniz dolayısıyla getirisi daha fazla olacak yeni uçaklar satın almak ve herhangi bir adada ev satın almak için oyunu oldukça uzun süre oynamanız gerekiyor.

Kısa bir alışma evresinden sonra rahatlıkla oynanabilen oyunda uçağı dört farklı kamera açısından görebiliyorsunuz. Hem içten hem de dıştan uçağın her noktasını rahatlıkla görebileceğiniz kameralar arasında geçiş yapmak ta oldukça basit.

YORUMLAR