Food Truck Chef 1.1.3 (Android)

Food Truck Chef

Food Truck Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Food Truck Chef, karavanla dünyayı gezip yemekler hazırladığınız zaman yönetimi oyunu.

Food Truck Chef, karavanımızla dünyayı dolaşıp yemek servisi yaptığımız sürükleyici yapıda bir Android oyunu. Zaman yönetimi oyunlarından keyif alan her yaştan kişinin severek oynayacağını düşündüğüm, görselleriyle de kalitesini ortaya koyan başarılı bir yapım.

Oyunda restoran işletmek isteyen ancak belli bir yerde de çakılı kalmak istemeyen, gezmeyi seven bir işletmecinin yerine geçiyoruz. Oyunun adından da anlayacağınız üzere menüleri hazırladığınız yer bir karavanın içi. Daha çok fast food restoranlarında tüketilen yiyecek ve içecekleri karavanınızın içinde hazırlayıp müşterilerinize sunuyorsunuz.

150’den fazla lezzet hazırlayabildiğiniz oyunda bir harita üzerinden ilerliyorsunuz. 250’in üzerinde bölüm mevcut ancak ilerleyebilmeniz için hem karavanınızın görünümünü iyileştirmeniz hem de menülerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Tabii ki yüzlerce bölümün oyun, aynı yerde geçmiyor. Dünyanın birçok yerinde yemek servisi yapıyorsunuz. Daha da güzeli festivallerde diğer şeflerle kapışıyorsunuz.

YORUMLAR