Football Gala Brazil

Football Gala Brazil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Gala Brazil ile Dünya Kupası şöleni cebinizde.

Football Gala Brazil (Futbol Gala Brezilya), bu sene Brezilya’da oynananacak dünyanın en önemli turnuvası Dünya Kupası’nı akıllı telefon ve tabletinizden takip edebilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir mobil uygulamadır.

4 yılda 1 geldiğinden milyonları ekran başına kilitleyen Dünya Kupası heyecanı için özel olarak hazırlanmış uygulamalardan biri olan Football Gala Brazil sayesinde Dünya Kupası’nda olan biten anında cebinizde. Bu eşsiz turnuvaya katılan isimler, maç programları, canlı maç sonuçları, istatistikler, gruplar, kadrolar ve çok daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz. Her takımın maç fikstürü ayrı ayrı gösterildiğinden desteklediğiniz takımın oynacağı maçları rahatlıkla takip edebilir, maç saatleri tüm ülke ve saat dilimleri için otomatik olarak ayarladığından maçların başlama saatini ayrıca hesaplamak zorunda kalmazsınız. O gün oynanan maç hakkında tahminde bulunabilir, yapılan tahminleri grafik üzerinde görebilirsiniz.

Animasyonlu, basit ve hızlı menüleri ve Dünya Kupası ruhuna uygun müzikleri ile dikkat çeken Football Gala Brazil’da Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak stadyumlar hakkında da bilgi edinebiliyorsunuz. İsimleri, kapasiteleri ve o stadda oynanacak maçları görmeniz mümkün.

Football Gala Brazil, bu seneki Dünya Kupası’nı mobil cihazınızdan takip edebileceğiniz harika bir uygulama. Uygulamanın tüm platformlarda en yüksek puanı alan Dünya Kupası uygulaması olduğunu da belirtelim.

YORUMLAR