Forest Sounds Nature To Sleep 4 (Android)

Forest Sounds Nature To Sleep

4
Forest Sounds Nature To Sleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forest Sounds Nature To Sleep, uyumadan hemen önce yada kafa dinlemek istediğinizde dinleyebileceğiniz birbirinden güzel doğa şarkıları içeren bir Android müzik uygulamasıdır.

Forest Sounds Nature To Sleep, rahatlatıcı doğa müzikler dinleyerek iş stresini atmak isteyen yada bebekler gibi uyumak isteyenler için geliştirilen bir Android müzik uygulamasıdır.

Gerçek anlamda bir müzik uygulaması diyemeyiz aslında öünkü içerisinde sadece doğa sesleri bulunuyor. Yağmur sesi, yaz günü ormanı, ağaç altında yağmur, su damlası vb. bir çok rahatlatıcı doğa sesi sayesinde uykunuza mışıl mışıl dalabilirsiniz. Tabi sesli ortamda uyuyamam diyenler için gerçerli değil malesef.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi sahip olduğu zamanlayıcı özelliği. Bu sayede uygulamayı istediğiniz zaman başlatabilir yada durdurabilirsiniz. Örneğin rahat bir şekilde açtığınız seslerin otomatik olarak 20 yada 30 dakika sonra kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede hem güzel bir şekilde uykuya dalmış olursunuz hem de telefonunuzun şarjı azalmaz.

Özellikler:

  • SD karta yükleyebilme
  • Yüksek kaliteli sesler
  • Rahatlatıcı müzikler
  • Uyku öncesi dinlenebilecek en özel sesler

Sizde uykuya dalarken farklı şeyler düşünerek uykuya dalışınızı geciktiriyorsanız yada farklı sebeplerden dolayı uyurken zorlanıyorsanız Forest Sounds Nature To Sleep uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yüklemenizi öneririm.