Foxit Mobile PDF 2.1.1.0321 (Android)

Foxit Mobile PDF

Foxit Mobile PDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Foxit Mobile PDF, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir PDF yönetimi uygulamasıdır.

Foxit Mobile PDF, Android cihaz sahibi kullanıcıların PDF dosyalarını kolay ve efektif bir şekilde yönetebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen yararlı bir PDF okuma uygulamasıdır. Uygulama sahip olduğu özellikler ve kolay kullanıma sahip arayüzü ile bir çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Uygulama ile PDF dosyalarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerde okuyabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan uygulama yerel PDF dosyalarınızı sorunsuz ve kolayca görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlamaktadır. Sayfalar arasında geçiş yaparak ileri veya geri gitmek için ekranda parmağınızı kaydırabilirsiniz. Sayfalar farklı formatlarda tek bir sayfa üzerinde görüntülenebilmektedir. Kendi isteklerinize göre en iyi görüntüleme seçeneğinibelirleyebilirsiniz.

Dosyalarınızı güvende tutmak istiyorsanız, Foxit Mobile PDF uygulaması şifreli koruma özelliği de içermektedir. Böylelikle şifrelediğiniz dosyalarınıza sizden başka kimse izinsiz erişemez.

Özellikler:

  • Anahtar keliemeler için gelişmiş arama seçenekleri
  • Birden çok sayfa görüntüleme desteği
  • Farklı ve istenilen sayfalara direkt olarak geçiş yapma
  • PDF dosyalar üzerine şekiller ve oklar ekleyebilme
  • PDF dosyalarına ek açıklamalar ekleme
  • Dosyalarınızı farklı bulut depolama servisleri ile senkronize etme

Eğer kullandığınız PDF uygulamasından memnun değilseniz ve yeni bir PDF yönetimi uygulaması arıyorsanız Foxit Mobile PDF uygulaması sizin favori uygulamanız haline gelebilir. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı hemen Android telefon ve tabletlerinize indirebillirsiniz.

YORUMLAR