French - English offline dict. (Android)

French - English offline dict.

French - English offline dict.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

French - English offline dict. çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir Fransızca sözlük uygulamasıdır

French - English offline dict. mobil cihazlarınızı her zaman elinizin altında olan bir İngilizce - Fransızca sözlük gibi kullanabilmenizi mümkün kılan bir uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir sözlük uygulaması olan French - English offline dict. internet bağlantınızın olmadığı durumlarda tamamen çevrimdışı olarak çalışabiliyor. French - English offline dict. bu sayede yurt dışı gezilerinizde en büyük yardımcınız olabilmekte.

French - English offline dict. içerisinde 54000 civarında kelimenin çevirisine yer verilmekte. Uygulama ile dilerseniz Fransızca kelimeleri İngilizce'ye, dilerseniz İngilizce kelimeleri Fransızca'ya çevirebiliyorsunuz. Uygulamnanın arayüzü oldukça basit ve anlaşılır. Bir kelimenin diğer dildeki karşılığını bulmak için o kelimeyi arama kutusuna yazıyorsunuz ve aramayı başlatıyorsunuz. Sonuçlar anında ekranınızda çıkıyor.

French - English offline dict. kelime teleffuzlarına da yer veriyor. Eğer Fransızca fiil çekimlerini arıyorsanız aşağıdaki uygulamaları kullanabilmeniz mümkün: