French Verb Conjugator 2.0.31 (Android)

French Verb Conjugator

French Verb Conjugator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

French Verb Conjugator Fransızca fiil çekimlerinin listeledindiği bir mobil uygulamadır

French Verb Conjugator ne zaman nerede olursanız olun aradığınız Fransızca fiil çekimlerine hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan French Verb Conjugator ister Fransızca öğrenin, ister Fransızca konuşulan bir ülkeyi ziyaret edin takıldığınız noktada başvurabileceğiniz ve her an elinizin altında olacak bir uygulama. French Verb Conjugator temel olarak Fransızca'da kullanılan 700'den fazla fiilin farklı kişilere ve farklı zaman kiplerine göre çekimlerini bir uygulama altında topluyor. Kullanıcılar uygulamanın arama kutusunu kullanarak çekimlerini öğrenmek istedikleri Fransızca fiillerin kökünü yazıyorlar ve bütün çekimlerine ulaşıyorlar.

French Verb Conjugator'ın en çok hoşunuza gidecek özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Eğer yurt dışındaki gezinizde internet bağlantısına sahip değilseniz French Verb Conjugator'ın bu özelliği hoşunuza gidecektir.

Eğer İngilizce biliyorsanız French Verb Conjugator'ı fiiler için kullanabileceğiniz bir Fransızca sözlük olarak da düşünebilirsiniz. Uygulamada yer verilen fiilerin İngilizce anlamları fiillerin yanlarında görülebiliyor.

YORUMLAR