Galatasaray Dergisi

Galatasaray Dergisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Galatasaray Dergisi uygulamasıdır.

Galatasaray Dergisi, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Galatasaray dergisi uygulamasıdır. Yıllardır yayında olan derginin artık mobil cihazlarda  kullanabileceğiniz versiyonları da var.

Futbol hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Fakat takımlar elbette ki futboldan ibaret değil. Spor kulübü dediğimizde voleybol, basketbol gibi dallar da bunun içinde yer alıyor. Bu spor dallarıyla ilgili haberleri de internetten alabiliyoruz.

Fakat Galatasaray bunu taraftarları için çok daha kolaylaştırmış durumda. Bunu da resmi dergisi yoluyla yapıyor. Galatasaray dergisinin içinde videodan müziklere kadar Galatasarayla ilgili pek çok içerik var.

Maçlarda yapılan söyleşiler,  araştırmalar, fotoğraflar ve videoları sizlerle buluşturan bu dergi, her ay başında güncelleniyor. Bu uygulama ile takımınızla ilgili kapsamlı bilgilere ulaşabilir ve yeni konuları takip edebilirsiniz.

Eğer siz de Galatasaray takımını tutuyorsanız ve desteklemek istiyorsanız, resmi dergi uygulamasını indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR