Galaxy Control (Android)

Galaxy Control

Galaxy Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Control, Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir strateji oyunu.

Galaxy Control, strateji oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken ücretsiz yapımlardan bir tanesi. Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda kendi üssümüzü kurmaya ve bizi başarıya giden yolda durdurmak isteyen düşmanları yok etmeye çalışıyoruz.

Oyun son derece fütüristik bir zaman dilimizde geçiyor. Star Wars evrenindeki lazer silahları ve tuhaf görünümlü savaş birimleri hoşunuza gidiyorsa Galaxy Control'ü seveceğinizi düşünüyorum. Oyunda ilk olarak güçsüz ve ilkel bir üssün komutasını alıyoruz. Zamanla kaynak toplayıp üssümüzü geliştirmemiz gerekiyor. Ekonomiyi geliştirirken bir yandan da askeri gücümüzü yükseltmemiz gerekiyor. Oyunda tamamlamamız gereken 30 farklı görev var ve bu görevler esnasında sayısız hava ve yer savaş birimini kontrol edebiliyoruz.

Galaxy Control'de kaliteli bir grafik modelleme konseptine yer verilmiş. Efektler, savaşlardaki patlamalar ve bina tasarımları takdiri hak ediyor. Ücretsiz olarak sunulup da bu denli kaliteli bir izlenim bırakan çok az oyun var.

Savaş ve strateji oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride deneyebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Galaxy Control beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR