GameOn

GameOn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GameOn uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden kolayca dostlarınızla futbol sohbetleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

GameOn uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahibi olan spor meraklılarının göz atabilecekleri oldukça ilginç spor sohbeti uygulamaları arasında yer alıyor. Hem sporlar ve takımlar üzerine sohbet imkanları sunan, hem de en son haber ve skorları ekranınıza taşımakta zorlanmayan uygulama, dostlarınızla aynı yerde olmasanız bile maç mesajlarına devam edebilmenizi sağlıyor.

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüzle birlikte gelen uygulama, tahmin edebileceğiniz gibi çalışmak için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Fakat video içerikler bulunmadığı için 3G üzerinde de kota tüketimi gerçekleştirmeden kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken ilk olarak arkadaşlarınızı aynı grup içerisine alıyorsunuz ve bu grubun hangi karşılaşma için hazırlandığını belirtiyorsunuz. Böylelikle sohbetinizi yaparken o maça dair haberler, skorlar, kart bilgileri gibi bilgiler anlık olarak odaya veriliyor. Tek bir kaynaktan maç üzerine konuşmayı ve maçı takip etmeyi sağlayan bu sistem, futbol meraklıları için oldukça verimli bir şekilde etkinlik gösteriyor.

Tabii ki isterseniz herkese açık sohbet odalarına da katılma ve dünyanın her yanından insanlarla konuşma imkanınız da var. Günlük olarak ana ekranından takımlara dair önemli bilgileri de size ileten GameOn, illa ki sohbet etmenizi ve vakit harcamanızı da gerektirmiyor.

Dünyanın pek çok yerinden lige sahip olan uygulama, her sürümüyle birlikte yeni spor türleri ve ligleri de barındırmaya başlıyor. Böylelikle kullanırken her zaman daha geniş bir spor takibi imkanına kavuşacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR