Genius 1.0.0 (Android)

Genius

Genius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genius uygulamasını kullanarak geniş kapsamlı bir şarkı sözü bulma kütüphanesine erişim sağlayabiliyoruz.

Genius, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir şarkı sözü arama uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama sayesinde hoşumuza giden ve sözlerini okumak istediğimiz parçaları hızlı bir şekilde bulabiliyoruz.

Şarkı sözü bulmak günümüzde genellikle internet üzerinden gerçekleştiriliyor fakat internet kaynaklarının birçoğunda ya şarkı sözleri eksik ya da hatalı oluyor. Genius ise tüm şarkıların sözlerini eksiksiz bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Şarkı sözü bulma işlemlerini çok kısa sürede tamamlamamızı sağlayan bu uygulama, şık ve işlevsel arayüzüyle öne çıkıyor.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında kullanıcı tabanlı bir altyapıya sahip olması geliyor. Yani uygulama üzerinden paylaşılan tüm şarkı sözleri müzik tutkunları tarafından oluşturuluyor ve sunuluyor. Daha sonra yapımcılar tarafından onaylanan sözler ise veritabanında yerlerini alıyorlar.

Şarkı sözü bulma konusunda yardım alabileceğiniz, şık ve tam bir müzik dostu uygulama arıyorsanız Genius beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR