German - English offline dict. (Android)

German - English offline dict.

German - English offline dict.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

German - English offline dict. çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir Almanca sözlük uygulaması

German - English offline dict. hem Almanca öğrenirken hem de Almanca konuşmanız gereken seyahatlere çıktığınızda oldukça işinize yarayabilecek bir Almanca sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir sözlük uygulaması olan German - English offline dict.'in ihtiyaca hitap ettiği ve çok karmaşık bir yapı içermediği söylenebilir. Uygulama oldukça basit ve sade bir arayüze sahip. German - English offline dict.'i kullanarak saniyeler içinde Almanca kelimeleri İngilizce'ye ya da tam tersi şekilde İngilizce kelimeleri Almanca'ya çevirebiliyorsunuz. Bu iş için anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi arama kutusuna yazmanız ve aramayı başlatmanız yeterli.

German - English offline dict.'in en önemli özelliği size her koşulda yardımcı olabilmesi. Uygulama çevrimdışı olarak çalışabiliyor; yani uygulamayı internet bağlantısı bulmakta güçlük çektiğiniz yurtdışı gezilerinizde kullanabiliyorsunuz. Uygulama içinde 68.000 civarında kelimenin çevirisine yer veriliyor.

Almanca fiil çekimleri için aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz:

YORUMLAR