Ghost Sniper : Zombie

Ghost Sniper : Zombie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghost Sniper : Zombie, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir zombi öldürme oyunudur.

Ghost Sniper : Zombie, oynadıkça bağımlısı olacağınız heyecanlı bir zombi öldürme oyunudur. Uygulama marketi üzerinde bulunan zombi öldürme oyunlarında genellikle silah olarak çekiç, ufak silahlar, ok ve diğer eşyalar kullanılmaktadır. Fakat bu oyunda size güvenli bir yer ve suikat silahı olarak bilinen sniper verilmektedir. Zombileri muhteşem bir açıdan göreceğiniz oyunda sniper silahınız ile birlikte tüm zombileri öldürmelisiniz.

Ortalama kalitede grafiklere sahip olan oyundan daha gelişmiş oyunlar uygulama marketi üzerinde yer almaktadır. Fakat grafik yerine heyecan ve eğlenceyi ilk sıraya koyarsanız, bu oyun tam size göre. Cephane olarak toplamda 50 şarjör verilmekte ve bu cephanenizi kullanarak tüm zombileri öldürmeniz gerekmektedir.

Zombileri öldürmek için doğru nişan almalı ve merminin hedefe varış süresini iyi hesaplamalısınız. Zombiler tetiği çektiğiniz anda ölmemektedir. Tetiği çektiğinizde namludan çıkan merminin gidiş süresini iyi hesaplayarak düzgün atışlar yapmalısınız. Bazı zombileri öldürmek için birden fazla kurşun sıkmanız gerekmektedir.

Uygulama içerisinde bazı satın alma seçenekleri bulunmaktadır fakat bu seçeneklerin fiyatı oldukça yüksek görünüyor. Oynamanız iin zorunlu olmayan bu satın alımlar, zombileri öldürmeniz için size yardım etmektedir. Genel anlamda iyi bir oyun olan Ghost Sniper: Zombie'yi, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR