Girly Bird

Girly Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Girly Bird, popüleritesini gittikçe kaybeden Flappy Bird'in kızlara özel hazırlanmış farklı ve eğlenceli bir versiyodur.

Girly Bird, geçtiğimiz aylarda bir anda mobil uygulama marketlerine girerek ortlığı kasıp kavuran Flappy Bird'ün kızlar için geliştirilen farklı bir versiyonudur.

Kızlara hitap etmesinin sebebi ise oyunun neredeyse tamamı pembe ve mor renklerde tasarlanmış.

Oyundaki amacınız Flappy Bird ile tamamen aynı. Borular arasından geçeceksiniz ve alabildiğiniz kadar çok puan alacaksınız. İnternet üzerinde Flappy Bird'ün uygulama marketlerinden kaldırıldıktan sonra tekrar geri geleceği ile ilgili bir sürü haber yazılmaya devam ederken, farklı uygulama geliştiricileri boş durmayak sürekli bu oyuna alternatif oyunlar geliştiriyolar. Onlardan bir tanesi olan Girly Bird adından da anlayacağınız üzere kızlar için geliştirilmiş.

Oyunda arasından geçeceğiniz borular kırmızı ve üzerlerinde dudak resimleri bulunuyor. Oyunun arkaplanı açık pembe e kontrol edeceğiniz kuş ise koyu pembe. Oynarken zaman zaman çileden çıkartan oyun olarak tanınan Flappy Bird ile neredeyse herşeyi aynı olan Girly Bird'ü başta kızlar olmak üzere beceri oyunları oynamayı seven herkesin indirerek oynamasını tavsiye ederim.