Glory of Empires

Glory of Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glory of Empires, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici ve fantastik öğelerle zenginleştirilmiş bir strateji oyunu.

Glory of Empires, Android cihazları için özel olarak tasarlanmış, sürükleyici bir online strateji oyunu. Fantastik öğelerle zenginleştirilmiş olan Glory of Empires'ta milyonlarca oyuncuya karşı mücadele veriyor ve kimin daha güçlü olduğunu kanıtlamaya çalışıyoruz.

Oyuna basit ve ilkel bir köyün yönetimini üstlenerek başlıyoruz. Bu haliyle düşmanlara karşı pek varlık gösteremeyen bu köyü zenginleştirmek ve güçlü bir orduyla desteklemek bize düşüyor. Çevremizde bulunan kaynakları verimli bir şekilde kullanarak öncelikle refah seviyemizi artırmaya çalışıyoruz. Güçlü bir ordunun anahtarı olan güçlü ekonomi, Glory of Empires'ta önemli bir yere sahip. Bu yüzden kazancımızı maksimum seviyede tutmaya çalışırken harcamalarımızı da dengeli bir şekilde yapmalıyız.

Glory of Empires'ta para kazanabilmek amacıyla kurabileceğimiz için onlarca farklı yapı var. Bu yapıların her biri farklı bir görevi tamamlamak üzere tasarlanmış. Oyun sürekli olarak köy geliştirmekle geçmiyor. Bölümler sırasında aniden verilen görevleri yerine getirmeye çalışırken oyun deneyimi zenginleşiyor ve o monoton hava kırılıyor.

Güçlendikçe rakiplerimize karşı savaş açabilecek güce erişiyor ve dişe diş mücadelelere girebiliyoruz. İşin en iyi yanı da rakipleri yendikçe sahip olabildiğimiz hazineler. Bu hazinelerin ekonomimiz üzerinde epey etkisi var. Bünyemize kattığımız altınlarla birlikte ordumuzu daha da güçlendirebiliyor ve yeni birimler alabiliyoruz. Birim çeşitliliğinin de epey zengin tutulduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Saldırgan bir politika izlemeyip olayları barışçıl yollarla çözümlemeyi de seçebiliyoruz. Rakiplerimizle anlaşmalar yaparak hedefimize kan dökmeden de ulaşabiliriz. Bu tamamen oyunculara bırakılmış bir karar.

Oyun her yaştan oyunsevere hitap eden bir yapıya sahip. Oynaması son derece kolay fakat ustalaşması biraz zaman alıyor. Buna rağmen yapımcılar kısa bir alıştırma bölümü ekleyerek oyuncuları oyuna ısındırmayı amaçlamış.

Sonuç olarak Glory of Empires başarılı bir çevrimiçi strateji oyunu olarak beğenimizi kazanıyor. Uuzn soluklu bir oyun oynamak istiyorsanız bu yapım sizi uzun süre ekran başında tutacaktır.