Glory Ridge

Glory Ridge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Glory Ridge, Android telefonda oynayabileceğiniz online strateji mmo rpg oyunu.

Glory Ridge, çizgi film stili grafiklere sahip olsa da oynarken keyif veren mmo strateji rpg oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan strateji oyunu, büyücü ve yaratıklar dışında ilginç görünümlü canlıların yaşam sürdüğü büyülü bir dünyada geçiyor. 

Uzun süreli oynanış sunan, vakit buldukça değil sürekli takip etmeniz gereken strateji oyunlarına telefonunuzda yer veriyorsanız sürekli açık global sunucularda dünya genelinde strateji severlerle karşı karşıya getiren bu oyuna hayır demeyeceğinize eminim.

Oyunda klasik olarak bir yandan krallığımızı nasıl büyütebileceğimizi düşünürken diğer yandan topraklarımızı olasılı saldırılara karşı koruma altına almak için savunma hattımızı oluşturuyoruz. Emrimizde büyücülerden yaratıklara yüzlerce savaşa aç kahraman var. Çok büyük bir orduya komuta etmenin elbette zorlukları da var.

Topraklarımız ile teke tek savaşlara katıldığımız arena arasında gidip geldiğimiz oyunda cüceler, elfler, ölümsüzler, insanlar ve daha saymakla bitmeyecek farklı sınıflar yer alıyor. Topraklarımızı savunmak ve savaş sürüklemek için kullandığımız kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR