GollerCepte 1905 1.1 (Android)

GollerCepte 1905

1.1
GollerCepte 1905
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GollerCepte 1905, Turkcell'in Galatasaraylılara özel hazırladığı spor uygulamasıdır.

GollerCepte 1905, Galatasaray futbol, basketbol ve voleybol takımı hakkında gelişmeleri takip edebileceğiniz bir mobil uygulamadır. Turkcell tarafından Galatasaray taraftarlarına ücretsiz olarak sunulan uygulamada güncel haberlerden gol videolarına, kadro ve istatistiksel bilgilerden sosyal medya haberlerine pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Turkcell GollerCepte 1905 uygulaması ile takımınızın maçlarını takip edebilir, attığı gollerden anında haberdar olabilir, oynayacağı maçları öğrenebilir, güncel kadro ve istatistiklere ulaşabilirsiniz. Takımınıza özel sunulan anket ve yarışmalara katılarak sürpriz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Yurt dışında oynanan maçları da takip edebileceğiniz uygulamanın tribün bölümünde diğer Galatasaray taraftarları ile bulaşabilir, takımınızın gidişatına yönelik keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Her Galatasaraylının cebinde bulunması gereken bir uygulama olan GollerCepte 1905, ücretsiz olarak kullanılabilmekte ancak takımınızın maçlarının tüm golleri izleyebilmeniz için Premium üyelik almanız gerekiyor. Premium üyelik seçenekleri arasında; Galatasaray (9,80 TL), Sezonluk Galatasaray (4,90 TL), Full Paket (Tüm Takımlar – 14 TL) ve Sezonluk Full Paket (Tüm Takımlar – 9,90 TL) bulunmaktadır.

YORUMLAR