GollerCepte 1907 1.1 (Android)

GollerCepte 1907

1.1
GollerCepte 1907
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GollerCepte 1907 uygulaması ile Fenerbahçe futbol, basketbol ve voleybol takımlarının maçlarını takip edebilir, spor haberlerini okuyabilirsiniz.

GollerCepte 1907, Turkcell tarafından Fenerbahçelilere özel hazırlanmış bir spor uygulamasıdır. Fenerbahçe futbol, basketbol ve voleybol takımlarının karşılaşmalarını takip edebileceğiniz, yurt içi ve dünyadan spor haberlerine ulaşabileceğiniz, takımınızın sosyal ağ hesaplarınızı takip edebileceğiniz, gollerinden anında haberdar olabileceğiniz bu uygulamanın eşi benzeri yok.

Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz Turkcell GollerCepte 1907 uygulamasında Fenerbahçe taraftarının ihtiyaç duyacağı her bilgi yer almakta. Gol videoları, güncel kadro, istatistikler, sezon fikstürü, geçmiş maç sonuçları, yaklaşan maçlar, haberler ve çok daha fazlasına yer verilen uygulamada bir de sohbet bulunmakta. Tribün alanında bekleyen diğer Fenerbahçelilerle maç öncesi, sonrası durum değerlendirmesi yapabilir, takımınızın geleceği hakkında konuşabilirsiniz.

GollerCepte 1907 uygulamasında Premium üyeliğe geçerek maç anında gol görüntülerini cebinizden takip edebilirsiniz. Aylık 9,80 TL ödeyerek Fenerbahçe, 4,90 TL ödeyerek Sezonluk Fenerbahçe, 14 TL ödeyerek Full Pakete, 9,90 TL ödeyerek Sezonluk Full Pakete sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR