Google Admin 2013101507 (Android)

Google Admin

Google Admin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    3,985

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Google Admin, Google Enterprise ürünlerini yöneten süper yöneticiler için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Google Admin uygulaması ile nerede olursanız olun Google Apps hesabınızı yönetebilirsiniz. En sık gerçekleştirilen görevlerin başarıyla üstesinden gelen Google uygulaması, tamamen ücretsizdir.

Google Apps İşletmeler sürümü, Google Apps Eğitim sürümü, Google Apps Hükümet sürümü, Google Koordinatör dahil olmak üzere tüm Google Kurumsal ürünlerini Android akıllı telefon ve tabletinizden yönetmenizi sağlayan bir uygulama olan Google Admin ile kullanıcı ve gruplarınızı yönetebilir, domain ayar değişikliklerini görüntüleyebilir, destek ekibiyle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Google Enterprise hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz yönetim uygulamasının sade arayüzü en sık kullandığınız işlemleri rahatlıkla yapmanıza imkan tanıyor. Kullanıcıları görüntüleme, gruba yeni üye ekleme, kullanıcıların şifrelerini değiştirme, kullanıcı engelleme gibi işlemlerin tek dokunuşla yapabilmeniz sağlanmış. Panel bölümünün de oldukça basit tutulduğunu belirtmek gerek. Kontrol paneli, kullanıcı ve gruplar, kayıtlar arasında hızlca geçiş yapabilir, hangi bildirimleri alacağınızı seçebilirsiniz.

Türkçe dil desteği de bulunan uygulamayı yüklemeden önce güçlü bir ekran kilit şifresi belirlemenizde fayda var.

Google Admin özellikleri:

  • Kullanıcı Yönetim Özellikleri: Kullanıcı ekleme/düzenleme, Kullanıcı cezalandırma, Kullanıcı kurtarma, Kullanıcı silme, Parola sıfırlama
  • Grup Yönetim Özellikleri: Grup ekleme/düzenleme, Üye ekleme, Tüm üyeler e-posta gönderme, Grup silme, Grup üyelerini görüntüleme
  • Denetim Kayıtları: Denetim kayıtlarına göz atma, Filtreleme

YORUMLAR