Google Tasks 1.0.193513435 (Android)

Google Tasks

Google Tasks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Görevler mobil uygulamasıyla yapılacaklar, görev listelerinize istediğiniz yerden ulaşın, yönetin.

Google Tasks (Google Görevler), hem iş hem de ev kullanıcılarının Google hesaplarına giriş yaparak kullanabilecekleri yapılacaklar listesi (to-do) hazırlama uygulaması. Gmail ve Google Takvim entegrasyonu sayesinde yapılacaklar listenizi masaüstü bilgisayarınızda Gmail üzerinden kolaylıkla görüntüleyip düzenleyebiliyor, tamamlandı olarak işaretleyebiliyorsunuz.

Google’ın Android telefon kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu yeni yapılacaklar listesi hazırlama, görev listesi oluşturma uygulaması Google Tasks Türkçe adıyla Google Görevler’in öne çıkan özelliği; tahmin edeceğiniz üzere Google servisleriyle entegre çalışması. İster iş hesabınız ister kişisel hesabınız olsun, giriş yaparak (Android telefon kullanıcısı olarak ayrıca giriş yapmanız gerekmiyor) kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Oluşturduğunuz yapılacaklar listeleriniz ana sayfada sizin belirlediğiniz düzende (tarihe göre ve kişisel sıralama) gösteriliyor. Yeni liste oluşturmak için tek yapmanız gereken; “Yeni görev ekle”ye dokunmak ve ardından detayları (ayrıntılı açıklama, tarih) girip kaydet demek. Telefonunuzdan oluşturduğunuz listeler eş zamanlı olarak tüm cihazlarınız arasında senkronize oluyor. Böylelikle masaüstünden veya mobilden istediğiniz cihazdan Google görevlerinize ulaşabiliyorsunuz. Özel hatırlatma zamanı ayarlamaya izin vermemesi dışında bir eksiği yok diyebilirim. Bu arada şimdiye kadar oluşturduğunuz görevler/yapılacaklar listesi de uygulamada karşınıza çıkıyor.

Google Tasks Özellikleri:

  • Yapılacaklar listenize, görevlere istediğiniz yerden ulaşın.
  • Listelerinize ayrıntı ekleyin, alt görev oluşturun.
  • E-postalardan oluşturulan görevleri görüntüleyin.
  • Son tarih ve bildirimler sayesinde ilerlemenizi takip edin.