Gordon Ramsay DASH 1.0.14 (Android)

Gordon Ramsay DASH

Gordon Ramsay DASH
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gordon Ramsay DASH, ünlü şef Gordon Ramsay'in yer aldığı zaman yönetimi oyunu.

Gordon Ramsay DASH, dünyaca ünlü yemek şefi Gordon Ramsay’in rehberliğinde farklı restoranlarda becerilerimizi gösterdiğimiz zaman yönetimi oyunu.

Online olarak ta oynayabildiğimiz oyunda dünyanın dört bir yanındaki restoranlarla Gordon Ramsay ile birlikte dolaşıyor ve onun direktifleri doğrultusunda restorana gelen müşterileri ağırlıyoruz. Siparişleri olabildiğince hızlı ve istenilen şekilde hazırlamamız gerekiyor elbette. İlk günlerimizde restoranımıza fazla kişi gelmediğinden birkaç siparişle günü sorunsuzca kapatıyoruz. İlerledikçe müşteri sayısı dolayısıyla da hazırlamamız gereken menüler artıyor. Hemen hazırlanamayan ve dikkatsizlik kabul etmeyen zorlu menüler hazırlamaya başlıyoruz. Mutfakta her hareketimiz Gordon Ramsay tarafından gözlemleniyor ve ünlü şef bize durmadan komutlar veriyor.

Arkadaşlarımızla aynı restoranda yarışma fırsatı da sunan oyunda şefimizin görünümünü dilediğimizce değiştirebiliyoruz. Avatar sistemi sayesinde birkaç dokunuşla şefimizi kişiselleştirebiliyoruz.