Gran Knit Simulator

Gran Knit Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gran Knit Simulator, tıpkı yaşlı anneannelerimiz gibi örgü örererek eğlenceli vakit geçirebileceğimiz ücretsiz bir Android oyunu.

Gran Knit Simulator, örgü örme merakı olan kişilere özellikle genç kızlara yönelik hazırlanan bir örgü örme simülasyonu. Kadınların genelde orta yaşlardan sonra başladı örgü işlerini Android telefon ve tabletlerimize taşıyan bu oyun ile birlikte boş vakitlerinizi değerlendirebilir ve eğlenebilirsiniz.

Ekran üzerindeki ögü şişlerini kullanarak örgü öreceğiniz oyunda farklı renklerdeki yün iplerini seçebiliyor ve desenleri kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.

Tıpkı bir anneanne gibi hissetmenizi sağlayan oyunda farklı hız seçenekleri bulunuyor. Daha hızlı örmek için ilk olarak daha düşük hızlarda bir süre pratik yapmanız yararınıza olacaktır diye düşünüyorum. Oynamaya alıştıkta daha hızlı örmeye başlayacak ve bir süre sonra örgü ustası olacaksınız.

Elbette gerçek örgü örme ile birebir olmamasına rağmen, eğlenceli olan oyun sayesinde çocuklarınız ile birlikte eğlenebilirsiniz.

Atkı, çorap, kazak ve benzeri ürünleri örerken tek ihtiyacınız olan şey hız. Eğer parmaklarınızın yeterince hızlı olduğunu düşünüyorsanız bu oyunda başarılı olma ihtimaliniz çok yüksek. Değilse bile bir süre sonra alışarak hız kazanacaklardır.

Farklı ve yeni bir oyun denemek için Gran Knit Simulator'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR