Grim Fandango Remastered 1.5.9 (Android)

Grim Fandango Remastered

Grim Fandango Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    184

  • Üretici

    Double Fine Productions

Grim Fandango Remastered klasik macera oyununun yenilenmiş mobil versiyonudur

Grim Fandango Remastered bilgisayar oyunları arasında bir efsane olan Lucas Arts'ın klasik macera oyunu Grim Fandango'nun günümüz teknolojisiyle yenilenmiş ve mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerimizde oynayabileceğimiz Grim Fandango Remastered temel olarak bulmacaları çözme üzerine kurulu olan ve detaylı ve uzun bir hikayeyi işleyen bir macera oyunu. Çıktığı dönemde klasik point and click türündeki macera oyunlarından farklı bir çizgi izleyen Grim Fandango ilk defa 3 boyutlu grafiklere yer vermiş ve yeni bir kontrol sistemini kullanmıştı. Etkileyici hikayesi ve sunduğu yenilikler sayesinde bu oyun video oyunları arasında bir klasik olmuştu.

Grim Fandango Android versiyonunda öteki dünya ile gerçek dünya arasında yer alan Land of the Dead yani Ölüler Diyarı'nda geçen bir hikaye konu alınıyor. Ana kahramanımız Manny Calavera ise ölüler departmanında çalışan bir seyahat danışmanıdır. Manny'in işi Ölüler Diyarı'na yeni gelen ruhlara lüks seyahat paketleri satışı yapmak ve onları öteki tarafa yolcu etmektir. Fakat ters giden birşeyler ortaya çıktığında Manny bir komplo içerisinde olduğunu anlıyor ve olaylar zinciri başlıyor. Biz de Manny'e bu komplo içerisinde çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Grim Fandango Remastered dev bir karakter kadrosuna, oldukjça kaliteli diyaloglara sahip olan bir oyun. Klasik oyunun yenilenmiş versiyonu yeniden renklendirilmiş yüksek kalite grafikleri ve dinamik ışıklandırmaları, orijinal oyun müziklerinin orkestra tarafından yeniden kaydedilmiş versiyonunu, 2 saatin üzerindeki geliştirici günlüğü sunumunu ve konsept sanat gezginini içeriyor.

YORUMLAR