Güncel Bilgiler 2015

Güncel Bilgiler 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS'ye hazırlanıyorsanız, genel kültür seviyenize büyük katkısı olacak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

KPSS’ye hazırlananlar ve genel kültür konularına göz atmak isteyenlerin faydalanabileceği Güncel Bilgiler 2015 uygulaması ile birçok konuda bilgi içeren başarılı bir uygulama.

Atatürk ile ilgili bilgiler, Cumhurbaşkanları, Başbakanlar, Uluslararası kuruluşlar, önemli güncel gelişmeler, silah sanayii, kabine üyeleri, Cannes film festivali, Oscar ödülleri, Cumhurbaşkanlığı kültür ve sanat ödülleri, UNESCO, Dünya’nın 7 harikası, somut olmayan kültürel miraslar, ilklerin sahibi kadınlar, vize uygulamaları ve projeler gibi birçok kategoriye sahip olan uygulamada, aklınıza gelebilecek her türlü güncel bilgiye anında ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilen uygulamada, çeşitli konulara kategoriler aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi maddeler halinde ulaşabilmeniz de mümkün.

Güncel bilgiler ekranında sunulan bilgileri okuduktan sonra, sayfadan çıkmanıza gerek kalmadan önceki ve sonraki butonlarıyla ilerleyebiliyorsunuz. Bilgileri görsellerle süsleyerek, daha akılda kalıcı hale getiren uygulama bildirimleri açık konuma getirerek çeşitli konularda bilgi alabilirsiniz. KPSS’ye hazırlananlar için çok faydalı olacağını düşündüğüm Güncel Bilgiler 2015 uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

YORUMLAR