Guns'n'Glory 1.7.2 (Android)

Guns'n'Glory

Guns'n'Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guns'n'Glory Vahşi Batı'da geçen bir kule savunma oyunudur

Guns'n'Glory oyunculara bir kovboy olarak Vahşi Batı'da geçen bir maceraya atılma imkanı veren tower defence türünde bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Guns'n'Glory'de bize alışılmışın dışına çıkarak kötü kahraman olma imkanı veriliyor. Oyunda temel olarak kendi eşkiya çetemizi kuruyoruz ve altın trenlerini, at arabalarını ve kolonicileri yağmalamaya çalışıyoruz. Bu iş için azılı kanun kaçaklarından, Meksikalılar'dan veya Kızılderililer'den üyeleri çetemize dahil ederek güçlü bir ekip kuruyoruz ve büyük kanyonlarda konvoylara tuzak kuruyoruz.

Vahşi Batı haritalarında savaştığımız Guns'n'Glory'de temel amacımız değerli eşyalar ve altın taşıyan konvoyların kanyonlardan kurtulmasına izin vermeden konvoyları durdurmak. Bu iş için ise adamlarımızı stratejik bir şekilde haritaya yerleştirmemiz gerekiyor. Kilit noktalarda hangi adamı kullandığımız başarının anahtarı. Oyunda düşmanları yok ettikçe eşkiyalarımız seviye atlayabiliyor ve güçleniyor. Her eşkiya için 3 seviye atlama imkanı verilmekte.

Guns'n'Glory'de sahip olduğumuz savunma birimleri farklı saldırı şekillerine sahip. Standart silahların yanısıra dinamitler, toplar, yanan oklar kullanabileceğimiz saldırı şekilleri arasında. 15 farklı düşman türünün bizi beklediği oyunda 60 bölümde heyecan dolu anlar yaşayabiliriz.

YORUMLAR