Hacked? 2.5 (Android)
Hacked?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    276

  • Üretici

    Lancelot Software

Hacked, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde hem bulmaca çözüp hemde hacklemeyi öğrenebileceğiniz bir oyunudur.

Hacked, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde hack yapmayı öğrenebileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hack yapmaya merakı olan kişilerin dikkatini çekecek bu oyun ile hacklemenin temellerine sahip olabilirsiniz.

Eğer kod yazmaya merakınız varsa veya kod yazmayı öğrenmek istiyorsanız Hacked sizin yardımınıza koşuyor. Kod yazmanın sıkıcı kısmınıbir tarafa atan Hacked, işin eğlenceli kısmına dikkat çekerek oyun ile kod yazmayı birleştirmiş. İster profesyonel ister amatör olun Hacked oyununu çok seveceksiniz. Oyun sırasında sürekli olarak programlama dilleriyle uğraşıyorsunuz ve böylece dillerin yapısına da aşina oluyorsunuz. Oyunu oynarken küçük oyunlar geliştirebilir dilerseniz de size verilen problemleri çözebilirsiniz. Farklı bir yapısı bulunan bu oyunu çok seveceğiniz kesin.

Programlama dillerine güzel bir giriş yapmak istiyorsanız bu oyun ile eğlenceli bir başlangıç yapabilirsiniz. Hacked oyununu Android işletim sistemine sahip cihazarlarınıza ücetsiz olarak indirip kodlamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR