Secure Webcam

Secure Webcam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 717
  • DOSYA BOYUTU 11.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BlackBox Hacker

Secure Webcam programını kullanarak bilgisayarınızın webcaminin yetkiniz dışında kullanılmasına tamamen engel olun.

Secure Webcam programı, PC kullanıcılarının en büyük kabusu olan yetkisiz webcam saldırılarına karşı etkili bir çözüm olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca kullanılabilir bir arayüzle birlikte gelen program, bilginiz olmadan web kameranızı kullanabilecek kişilere karşı kendinizi korumanıza yardımcı oluyor.

Herhangi bir reklam ya da rahatsız edici ek yazılım barındırmayan program, anlık olarak webcaminizin ne durumda olduğunu kontrol ediyor ve kameranızın bilginiz olmadam aktif hale geldiğini görecek olursanız onu anında deaktive etmenizi sağlayabiliyor.

Böylelikle engel olamayacağınızı düşündüğünüz webcam saldırılarına karşı kendi önleminizi alabiliyor ve kişisel gizliliğinizin korunmasına devam edebiliyorsunuz. HIPS koruma tekniklerinin tümüyle uyumlu bir şekilde çalışan Secure Webcam, dilerseniz web kamerası sürücünüzün tamamen devreden çıkarılmasını sağlayarak daha radikal çözümleri de mümkün kılıyor diyebilirim.

Çalışması esnasında herhangi bir şekilde internet bağlantısı gerektirmeyen uygulama, bilgisayarın sistem kaynaklarının tükenmesine neden olacak bir soruna da sahip değil. Birden fazla web kamerasına sahipseniz bunların hepsini ayrı ayrı yönetmeniz için de gereken menüleri içerisinde barındıran Secure Webcam, iş yerlerindeki sistem yöneticilerinin de dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Eğer gizli gizli görüntülerinizin web kamerası aracılığıyla çekilmesine engel olmak istiyor ve güvenli hissetmeyi seviyorsanız kesinlikle bilgisayarlarınızda yer alması gereken programlar arasında.