Spybot - Search & Destroy

Spybot - Search & Destroy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 119,892
  • DOSYA BOYUTU 44.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Patrick M. Kolla

Kişisel bilgilerinizin, yaptığınız web gezintilerinin veya bilgisayar başında yaptıklarınızın başkaları tarafından takip edilmediğinden emin olmak, kısacası en güncel casus program tehditlerine karşı güvende olmak istiyorsanız ücret

Spybot - Search & Destroy bilgisayarınızdaki çeşitli türden spyware yani casus programı bulup kaldırabilen ücretsiz bir güvenlik yazılımı. Çok uzun süredir güvenlik yazılımları arasında bulunan ve etkili tespit etme ve silme özellikleri ile önplana çıkan program, kişisel bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesini engellemek için sisteminizi casus programlardan temizleme konusunda size yardımcı olabilir.

İnternet tarayıcınızda oluşan istemsiz ek program yüklemeleri, açılan pencereler, çökmeler ve hatalar bilgisayarınıza bulaşmış kötü niyetli bir yazılımın habercisi durumundadır. İşte bu gibi durumda yaptığınız gezintiler başkaları tarafından izleniyor olabilir. Spybot - Search & Destroy sürekli olarak güncellenen veritabanı ile sizi en güncel tehditlere karşı korumaya hazır.

Hatırlatmadan geçmeyelim, söz konusu bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.