Hamster Cafe Restaurant

Hamster Cafe Restaurant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hamster Cafe Restaurant'ta restoranımıza gelen müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Hamster Cafe Restaurant, restoran işletme kategorisinde yer alan oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarına hitap eden bir seçenek. Ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyunda sevimli hamster'lar tarafından işletilen bir kafenin şef koltuğuna oturuyoruz.

Oyundaki temel amacımız kafemizi ziyaret eden müşterilere en iyi hizmeti sunmak ve memnun ayrılmalarını sağlamak. Bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle herkesin ne sipariş ettiğini iyice not almamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra siparişleri hazırlayarak servis etmemiz gerekiyor.

Oyunda yerine getirmemiz gereken görevlerden bir diğeri de eleman almak ve kafeyi dekore etmek. Bu amaçlar doğrultusunda faydalanabileceğimiz pek çok seçenek mevcut.

Dünya sıralamasında üst sıralarda yer alabilmemiz için müşterilere hem hızlı hizmet vermeli hem de yiyecekleri lezzetli bir şekilde hazırlamalıyız. Bu işi ne kadar iyi yaparsak sıralamada o kadar yükseliyor ve oyunu oynayan diğer oyunculara karşı avantaj elde ediyoruz.

YORUMLAR