Hanger World 1.12 (Android)

Hanger World

Hanger World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hanger World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Hanger World ilginç fizik motoruyla öne çıkan ve platform oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Hanger World'de Hanger adını verdiğimiz bir kahramanla Indiana Jones benzeri bir maceraya atılıyoruz. Bu macerada bizi jilet gibi keskin dev testereler, açlıktan gözleri dönen büyük canavarlar, bizi ortadan ikiye ayırabilecek lazerler gibi ölümcül tuzaklar bekliyor. Bizim yapmamız gereken şey ise kolumuzu bacağımızı veya herhangi bir uzvumuzu kaybetmeden bu ölümcül tuzakları aşmak. Bu iş için sahip olduğumuz halatlı kancayı kullanıyoruz ve kancamızı fırlatarak tavanlarda ve duvarlarda sallanarak doğru zamanlamayla bu tuzakları atlatıyoruz.

Hanger World'de "ragdoll" tabanlı, yani bir bez bebeğin temel alındığı bir fizik motoru mevcut. Kahramanımız sallandığında ve havada taklalar attığında bu fizik motorunun ne derece başarılı çalıştığını görebiliyoruz. Ayrıca sert yüzeylere çarptığımızda kahramanımız bir top gibi sekebiliyor ve komik sahneler ortaya çıkıyor. Oyunda yer alan 81 zorlu bölümde pervanelerin, testeerlerin arasından geçiyor ve gizemli kahramanlarla karşılaşıyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Hanger World renkli bir görünüme sahip.

YORUMLAR