Heavenstrike Rivals

Heavenstrike Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavenstrike Rivals, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir taktiksel kart oyunu olarak dikkat çekiyor.

Heavenstrike Rivals, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir taktiksel kart oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda epik kart savaşlarına tanık oluyoruz ve çıktığımız arenalarda gerçek oyunculara karşı mücadele ediyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor oluşumuz. Yapay zekaya karşı savaşmak yerine her biri farklı taktikler üzerine yoğunlaşmış rakiplerle mücadele etmek çok daha keyif verici oluyor. Bölüm ve karakter tasarımları oyunun kalite kokan detaylarından bazıları. Manga stilinde çizilmiş olan karakterler ve her birinin kendine has animasyonu oyundaki orijinal atmosfere katkıda bulunuyor.

Toplayabileceğimiz 200 farklı karakterin her biri farklı özellikleriyle öne çıkıyorlar. Elbette bu aşamada önemli olan şey rakiplerimizi yenmek için izleyeceğimiz taktik. Kartlardan oluşan takımımızı da stratejimize göre belirlememiz gerekiyor. Aksi halde rakip tarafından bozguna uğratılabiliriz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Heavenstrike Rivals, taktiksel kart oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR