Helicopter Flight Simulator 3D 1.15 (Android)

Helicopter Flight Simulator 3D

Helicopter Flight Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Helicopter Flight Simulator 3D, helikopter sürerek size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir Android helikopter simülasyonu.

Helicopter Flight Simulator 3D, oyun içerisinde de olsa helikopter sürmeyi sevenlerin oynayabileceği ücretsiz bir Android helikopter simülasyonu. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda size verilen Çin ordusuna ait helikopteri kontrol edecek ve görevleri yerine getireceksiniz.

Gerçekçi kontrolleri sayesinde havada uçuyormuşunuz gibi hissetmenizi sağlayan Helicopter Flight Simulator 3D, 3 boyutlu grafikleri ile oldukça güzel bir oyun deneyimi sunuyor.

20 farklı görevi yerine getirmeye çalışacağınız oyuna ilk başta biraz zorlanabiliyorsunuz. Fakat sonrada oyuna ve kontrollere alışarak zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Verilen görevler arasında rehineleri kurtarma, belirtilen eşyaları toplama, düşmanları yok etme ve daha pek çok heyecan bulunuyor. Ayrıca sahip olduğunuz süper güçleri de ihtiyacınız olduğu anda kullanarak avantaj sağlayabiliyorsunuz.

Araba yada tır simülasyonları çok fazla sayıda olmasına rağmen, başarılı ve rahatlıkla oynayabileceğiniz helikopter simülasyonu uygulama mağazası üzerinde çok fazla bulunmuyor. Bu nedenle Helicopter Flight Simulator 3D'yi kaçırmadan ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

Oynadıkça daha usta bir pilot olmaya başlayacağınız oyunda ilk başlarda hata yaparsanız sakın vazgeçmeyin. İnat ederek iyice öğrendikten sonra düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Ne demiş büyüklerimiz, "No Pain No Gain". Yani 3 kuruşa 5 köfte olmaz.

YORUMLAR