Heroes of Legend

Heroes of Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Legend, strateji oyunlarından hoşlananların uzun süreler boyunca oynayabilecekleri bir oyun.

Heroes of Legend, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve fantastik atmosferiyle beğeni kazanan bir strateji oyunu olarak tanımlanabilir. Söz konusu oyun, ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra oyuncular üzerinde merak uyandıran hikayesi, zengin içeriği ve kaliteli grafikleri ile beğenimizi kazanmayı başarıyor.

Oyunda kalemize doğru akın akın saldıran yaratıklara karşı savunma yapmakla yükümlü kılınıyoruz. Komutamıza verilen birimleri akıllıca kullanarak yaratık akınlarını geri püskürtmeliyiz. Oyunda saldırıda bulunan 20'yi aşkın fantastik yaratık tipi var ve bunların her biri kendilerine özgü saldırı güçlerine sahipler.

Neyse ki savunmamız esnasında güçlü ateş ve buz büyülerini kullanarak saldırıda bulunanları çok daha rahat bir şekilde alt edebiliyoruz. Elbette bu noktada stratejik durumumuzun da önemi var. Sürekli olarak özel güçleri kullanma şansımız olmadığı için askerlerimizi verimli bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceğimiz PvP moduna da sahip olan Heroes of Legend, sürükleyici bir strateji oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.