Hitman GO 1.11.27230 (Android)

Hitman GO

Hitman GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hitman GO, diyorama tarzı dekorların kullanıldığı popüler strateji oyunudur.

Hitman GO, Android tabanlı tüm akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen sıra tabanlı harika bir strateji oyunudur. Kılıktan kılığa girebilen ve hedeflerini büyük soğukkanlılıkla etkisiz hale getirebilen suikastçi Ajan 47’yi yönettiğimiz oyunda suikast yeteneklerinizi deneyebileceğiniz birbirin karmaşık bulmacalar yer alıyor. Hepsini çözerek en iyi suikastçi olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

Square Enix tarafından geliştirilen ve hem Android hem de iOS platformunda yer alan yeni Hitman oynu Hitman GO, dikkatlice hazırlanmış diyorama tazı dekorlara sahip olması yönünden alışık olduğumuz Hitman oyunlarından oldukça farklı bir oynanışa sahip, yer yer sizi oldukça zorlayacak bölümlerin olduğu strateji türünün en iyisi olarak gösterilebilecek bir mobil oyun. Farklı düşmanların bulunduğu dolayısıyla farklı stratejiler izlemeniz gereken onlarca seviyenin yer aldığı oyunda ilerleyebilmek için her hareketin sonrasını düşünmemiz, düşmanın dikkatini başka yöne çekmemiz, kılık değiştirerek onların arasına sızmamız, bazen de keskin nişancı ve tabancamızı kullanmamız gerekiyor.

Ölçekli model tarzından görsellerle süslenen Hitman GO’da bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor. Her bölümde tam puan alabilmemiz için yapmanız gerekenler sağ alt köşedeki ampül simgesinde gösteriliyor. Bazı bölümlerde tüm düşmanları temizlememiz, bazılarında hiçbir düşmana görünmememiz, bazılarında köpeklere dokumamamız isteniyor. İlerlemekte zorlandığımız bölümlerde yine ampül simgesine dokunarak yardım alabiliyoruz. Ancak bu yardımların sınırlı olduğunu, çok çok zorlandığınız bölümlerde kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Hitman GO, Hitman hayranı olan olmayan herkesin kesinlikle seveceğini düşündüğüm oldukça farklı bir strateji oyunu.

1.10.21730 Sürüm Yenilikleri:

  • Yeni havaalanı bölümü
  • Sivil modu
  • Yeni dikkati yüksek korumalar
  • Es geçme
  • Yürüme yolları
  • Yeni mekanikler

YORUMLAR