Hockey Fight Lite 1.63 (Android)

Hockey Fight Lite

Hockey Fight Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    295

  • ÜRETİCİ

    Ratrod Studio Inc.

Hockey Fight, buz hokeyi oyuncuları ile dövüştüğünüz eğlenceli ve ücretsiz bir spor oyunudur.

Hockey Fight Lite, Android’li telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir buz hokeyi oyunudur. Şimdiye kadar oynadığınız tüm buz hokeyi oyunlarını unutun. Ücretsiz sunulan bu oyun oldukça farklı oynanışa sahip. En sinirli buz hokeyi oyuncuları ile teke tek kapıştığımız oyunda karşımızdakinin kaskını düşürüne kadar efor sarfediyor, yüzünü tanınmaz bir hale sokuyoruz.

Sert spor oyunlarından biri olan buz hokeyine farklı bir boyut kazandıran Hockey Fight Lite, düşük seviyeli tablet ve telefonunuzda bile rahatlıkla oynayabileceğiniz, akıcı bir şekilde çalışan bir oyun. Hokey maçları yerine hokey oyuncularının ön plana çıktığı oyunda dünyanın en tehlikeli hokey dövüşçüleri birebir karşı karşıya geliyor. Oyunun amacı ise karşımıza çıkan bu sinirli hokey oyuncularına yumrukla dalarak onları etkisiz hale getirmek ve en korkulan hokey dövüşçüsü olarak liderler tablosuna adımızı yazdırmak.

Turnuva ve Hızlı Maç olmak üzere iki farklı oyun modu sunan Hockey Fight’da toplam 9 buz hokeyi dövüşcüsü bulunuyor ve her oyuncunun öne çıkan özelliği farklı. Örneğin bazı oyuncuların refleksleri güçlü iken, bazılarının da kendini koruması çok güçlü. Maç kazandıkça değişik hokey dövüşçülerini seçme şansı buluyor veya dövüşçünüzün yeteneklerini iyileştirebiliyorsunuz. Rakibinizi daha çabuk yenmenizi sağlayan harika komboların da bulunduğu oyunda gerçek zamanlı hasar sistemi mevcut. Yani rakibinizin aldığı darbeyi anında görebiliyorsunuz.

Hockey Fight Lite, bildiğimiz hokey oyunlarına hiç benzemeyen sıradışı bir oynanışa sahip bir buz hokeyi oyunu.

YORUMLAR