hola Kelime Kartları

hola Kelime Kartları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

hola Kelime Kartları, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde ingilizce öğrenmenize yardımcı olacak bir eğitim uygulamasıdır.

hola Kelime Kartları, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. hola Kelime Kartları sayesinde zor ingilizce kelimeleri telaffuz edebileceksiniz.
İngilizce öğrenmek için çabalıyorsanız artık hola Kelime Kartları uygulaması var. Uygulama sayesinde ingilizce öğrenmek artık çok kolay. Binlerce kelimeyi bünyesinde barındıran uygulamayı toplu taşımada, okulda, sınıfta ya da dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mesleki kelimeleri de barındıran uygulama, kelimeleri ezberlemeniz için çeşitli metotları size sunuyor. 3 farklı ezberleme metoduna sahio olan uygulamada kategorilere ayrılmış kelimeler arasında seçimde yapabiliyorsunuz. Sınavlara göre de filtrelenen kelimeleri ezberleyerek sınavlara en güzel şekilde hazırlanabilirsiniz. Birbirinden zorlu kelimeleri ezberlemek artık çok kolay. hola Kelime Kartları uygulamasını kullanın ve ingilizcenin keyfine varın.
Uygulama Özellikleri
  • Binlerce kelime
  • Farklı kategorilere ait kelimeler
  • Farklı ezberleme metotları
  • Mesleki kelimeler
  • Ücretsiz
hola Kelime Kartları uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR