Hollywhoot 1.1.11 (Android)

Hollywhoot

Hollywhoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hollywood dünyası bizleri bekliyor.

Hollywhoot ile Android ve İOS cihazlarımızda Hollywood dünyasına adım atacağız.

Joyseed Gametribe tarafından geliştirilen ve mobil platform oyuncularına ücretsi olarak sunula n Hollywhoot ücretsiz bir simülasyon oyunudur.

Kaliteli grafiklere ve zengin içeriklere sahip olan oyunda bizleri oldukça eğlenceli bir  yapı karşılıyor. Oyun içerisinde Hollywood dünyasına adım atabilmek için çalışmalar yapacak, film çekimlerine katılacak ve yetenekli aktörler meydana getirmeye çalışacağız.

Filmlerin ve TV şovlarının ilgisini çekmeye çalışacağımız yapım da bir akademi de yer alacak ve verilen görevleri başarmaya çalışacağız. 40’dan fazla parodinin yer aldığı mobil simülasyon oyununda kendimizi geliştirecek ve yeteneklerimizi sergilemeye çalışacağız.

Mobil yapım içerisinde romantik, korku, aksiyon ve daha birçok film türünde kendimizi geliştirecek ve yeni yetenekler kazanmaya çalışacağız. Oyun içerisinde yaptığımız görevler neticesinde ödüller kazanabileceğiz. Mobil yapımda ilerleyen dönemlerde iyi bir yönetmen olabilmek için ter dökeceğiz. Yapım da yeni yüzler keşfedecek ve onları topluma kazandıracağız. Hollywood’a damga vuracağımız oyunda bizleri eğlenceli dakikalar bekliyor olacak.

YORUMLAR