Hugo Troll Wars

Hugo Troll Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    815

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Hugo Troll Wars, trollerle cadılar arasında geçen savaşı işleyen online strateji oyunudur.

Hugo Troll Wars, trollerin kralı Hugo ile kötüler kötüsü kraliçe Şila arasındaki mücadeleyi konu alan destansı bir savaş strateji oyunudur.

Vatanınızı tek başına savaşarak kurtarabilir ve kahramanlığınızı ilan edebilir veya güçlü gördüğünüz birliklerle birleşerek savunma hattınızı geçilmez yapabilir ve düşmanı yerle bir edebilirsiniz. Savaşçılar, büyücüler, ejderhalar ve diğer devasa yaratıklardan oluşan ordunuzu kurup online platformda savaşmaya hazır olun.

Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyunlardan biri olan Troll Wars, bir büyücü ve trol arasında sebepsiz yere çıkan bir savaşı esas alan ve konusu gereği bolca savaş öğeleri içeren strateji türünde tamamen ücretsiz oynanabilen bir oyun.

Tek kişilik ve çoklu oyuncu modlarını içeren oyunda Troller ve Cadılar olmak üzere 2 taraf bulunuyor ve trollerin lideri Hugo veya cadıların şeytan kraliçesi Şila’dan birini seçerek mücadele etmeye başlıyorsunuz. Ordunuzu top, kule, havan, bomba gibi öğelerle koruyarak tek başınıza savaşabilir, müttefiklerle gücünüze güç katarak tek başınıza alt edemeyeceğinizi düşündüğünüz düşmanlara karşı koyabilirsiniz, seçim sizin.