iA Writer 1.0 (Android)

iA Writer

1.0
iA Writer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yazı yazma uygulamasıdır.

iA Writer, Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir yazı yazma uygulamasıdır. İlk başta iOS için çıkan ve senelerdir insanların severek kullandıkları uygulama nihayet Android cihazlara da geldi.

Mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz pek çok yazı yazma uygulaması olduğunu biliyoruz, bu yüzden neden bunu tercih edeyim diye sorabilirsiniz. iA Writer'ın en önemli özelliği minimalist yapısı diyebilirim.

Örneğin çok hızlı bir şekilde bir ödevi ya da raporu hazırlamanız gerekiyor ve dikkat dağıtıcı hiç bir şey olsun istemiyorsanız. iA Writer size bu rahatlığı ve konstantrasyonu sağlıyor çünkü gayet minimalist bir arayüze ve kullanıma sahip.

Uygulamayı kullanması da gayet kolay diyebilirim. Zaten karmaşık düzenleme özelliklerine sahip olmadığı için fontlarla veya renklerle uğraşmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken yazmak istediklerinize konsantre olmak oluyor.

Bunun dışında odaklama modu o anda yazdığınız cümleye odaklanmanızı sağlıyor. Ayrıca Markdown özelliği sayesinde dökümanlarınızı, elinizi klavyeden çekmeden düzenleme şansına sahip oluyorsunuz.

Uygulama ile yazdığınız dökümanlar kolayca Dropbox'a senkronize oluyor.  Bu sayede yazdıklarınıza nerede olursanız olun kolayca erişebiliyorsunuz. Kısaca gerçek bir verimlilik artırma uygulaması olduğunu söylemek mümkün.

Eğer siz de bu tarz bir yazı yazma uygulaması arıyorsanız, iA Writer'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.