İddaa Kupon Sorgulama 1.1.6 (Android)

İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İddaa Kupon Sorgulama, adından da anlayacağınız üzere iddaa kuponlarınıza ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebileceğiniz resmi Android uygulaması.

İddaa Kupon Sorgulama, iddaa bayilerinden yatırmış olduğunuz iddaa kuponlarınızın tutup tumadığını yani ikramiye kazanıp kazanmadığınızı kolayca ve hızlıca öğrenmenizi sağlayan resmi ve ücretsiz Android iddaa kupon sorgulama uygulaması.

Inteltek tarafından geliştirilen uygulamayı kullanarak 2 farklı şekilde iddaa kuponlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bu yöntemler;

  • Biletinizeki barkod numarasını girerek
  • Biletinizdeki barkodu cihazınızın kmarasına okutarak

Sade ve basit bir uygulama olmasına rağmen oldukça yararlı olan ve aynı zamanda iddaa severlerin kuponlarını kolayca kontrol etmesini sağlayan uygulama, her ne kadar resmi olmasına rağmen üzerindeki sonuçlar resmi sonuçlar olarak belirtilmiyor. Bu nedenle kontrol ettiğiniz ve ikramiye tutmadığını gördüğünüz kuponlarınızı vakit bulduğunuzda bayiden ya da maçları kontrol ederek sağlama yapmanız yararınıza olacaktır.

İddaa oyuncularına sunulan güzel bir uygulama olan "İddaa Kupon Sorgulama", Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor. Eğer düzenli olarak iddaa oynuyorsanız ve Android işletim sistemli mobil cihazınız varsa, bu uygulamayı hemen indirmenizi tavsiye ederim.