iddaa 1.1.3 (Android)

iddaa

iddaa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iddaa uygulamasını kullanarak farklı spor dallarındaki istatistikleri takip edebilir ve kuponlarınızı bu bilgilere göre doldurabilirsiniz.

iddaa oynayanların mutlaka yüklemesi gereken bir uygulama. En popüler şans oyunları arasında yer alan iddaa, bu uygulama sayesinde artık çok daha pratik takip edilebiliyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan iddaa sayesinde programlara göz atabilir, en çok oynanan maçların listesine ulaşabilir, canlı sonuçları takip edebilir, maç sonuçlarına göz gezdirebilir ve kuponlarınızı istatistiklerden yola çıkarak doldurabilirsiniz. Bu sayede kuponlarınız daha doğru sonuçlar verecek şekilde doldurulmuş olur ve amacınıza daha kolay ulaşırsınız.

Sade ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolaylıkla kullanılabilen iddaa hiçbir problem yaratmadan çalışıyor ve daima en doğru sonuçları listeliyor. Uygulamada futbola ek olarak basketbol, voleybol ve diğer sporlara ilişkin oyunlar da yer almakta.

Siz de iddaa’nın sıkı takipçilerindenseniz bu uygulamayı mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum. Tamamen ücretsiz olması en büyük avantajı!

YORUMLAR