İlahi Kutusu

İlahi Kutusu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlahi Kutusu, Android cihazlarınızı kullanarak istediğiniz an en güzel ilahiler arasından dilediğinizi ücretsiz olarak dinlemenize olanak sağlayan oldukça fayfalı ve güzel bir uygulamadır.

İlahi Kutusu, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizi kullanarak internet üzerinden ilahi dinleyebilmeniz için hazırlanan oldukça başarılı bir başarılı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Oldukça sade ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan ilahi uygulamasının içinde 400'ün üzerinde ilahi mevcuttur ve sürekli olarak yeni ilahiler eklenerek liste güncellenmektedir.

Uygulama içerisinde Abdurrahman Önül, Adem Karaca, Ertuğrul Erkişi, Mehmet Emin Ay, Fatih Koca, Sami Savni Özer, Sami Yusuf, Sedat Uçan, Yusuf İslam, Mahir Zain ve daha bir çok sanatçının ilahileri bulunmaktadır.

Gün içerisinde ilahi dinlemek istediğinizde yardımınıza koşan İlahi Kutusu uygulamasının boyutu oldukça ufaktır ve bu sayede hızlıca indirilebilir. Uygulama ile birlikte en güzel ilahileri dinlerken aynı zamanda Android telefon ve tabletleriniz üzerinden diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Ayrıca üretici adresi üzerinden üretici ile irtibata geçerek beğendiğiniz ilahilerin uygulamaya eklenmesini talep ederek, uygulama içerisinde en sevdiğiniz ilahilerin yer almasını sağlayabilirsiniz. Düzenli ve sürekli olarak yeni eklenen ilahiler ile genişleyen ilahi arşivi ile pek çok kişinin beğenerek kullandığı uygulamayı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Ücretsiz olarak indirerek hemen istediğiniz ilahileri dinlemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR