Impossible Rush

Impossible Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Rush, basit görünümlü zor Android oyunları sevenler için hazırlanmış ve de ücretsiz.

Impossible Rush, Android tabanlı telefon ve tabletinizde boş zamanlarınızda açıp oynayabileceğiniz türde bir beceri oyunu. Zorluk düzeyi harika ayarlanmış oyunda saat yönünden dönen bir kutucuğu kontrol ediyorsunuz. Amacınız yukarıdan belli hızda düşen topu yakalamak. Kulağa oldukça basit geliyor değil mi?

Son dönemde en çok dikkat çeken, oynanan Android oyunları arasında beceri oyunları geliyor. Basit ancak bağımlılık yapan oynanış sunduklarından milyonlar tarafından tercih ediliyorlar. Impossible Rush da bu kategoriye giren oyunlar arasında. Mağazada yeni karşımıza çıkan yapımın oyuncu sayısı her geçen gün artıyor. Bence bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor.

Odaklanma ve harika refleks gerektiren oyunda amacınız yukarıdan gelen renkli topu kontrol ettiğiniz karenin üst bölümüne denk getirmek. Bunun için kareye dokunarak döndürmeniz gerekiyor. Bu son derece basit görünse de oyunu oynamaya başladığınızda ciddi anlamda hız gerektirdiğini ve çok kolay olmadığını anlıyorsunuz. Renkli topu dört renkli kare ile eşleştirmek son derece zor. Olabildiğince dikkatli olmalı ve panik yapmamanız gerekiyor.

Sadece tek başınıza oynayabileceğiniz zorlu beceri oyununda yaptığınız puan kaydediliyor ve iyi bir puan elde ederseniz en iyi oyuncuların bulunduğu listeye giriyorsunuz. Dilerseniz puanınızı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Impossible Rush, basit görünümlü zor oyunları seviyorsanız mükemmel bir seçenek. Ücretsiz olması ve cihazda fazla yer kaplamaması da oldukça iyi.

YORUMLAR