Incoming! Goblins Attack TD

Incoming! Goblins Attack TD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incoming! Goblins Attack TD tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz başarılı bir kule savunma oyunudur.

Kule savunma oyunlarından hoşlanıyorsanız Incoming! Goblins Attack TD denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı. Başarılı bir altyapısı, kaliteli grafikleri ve eğlenceli atmosferiyle dikkat çeken oyunda dalgalar halinde gelen çok sayıda ork ve diğer türlerden çeşitli yaratıkları yok etmeye çalışıyoruz.

Elbette bu amaç uğruna kullanabilecğeimiz çok sayıda kule bulunuyor. Bunların arasında okçu, büyücü ve topçu kuleleri yer alıyor. Farklı düşman tipleri ve bölüm tasarımları oyunun tekdüze olmasını engelliyor.

Düşmanlar kulelerden farklı ölçüde zarar alıyor. Örneğin temel seviye orklar için okçu kuleleri yeterli olurken zırhlı birimler için topçu veya büyücü kulelerini kullanmak gerekiyor. Bu sebeple bölümlerde farklı tipteki kuleleri aynı anda kullanmanız gerekiyor. Düşman birimlerini yok ederek elde ettiğiniz puanları kullanarak kulelerinizi upgrade edebilir veya yeni kuleler satın alabilirsiniz. Fakat bölümlerde sınırlı sayıda kuleye izin veriliyor. Bu yüzden limitinizi doldurduktan sonra upgrade’e yönelmeniz gerekmekte.

Kaliteli grafik tasarımlarına eşlik eden ses efektleri oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunuyor. Kısaca Incoming! Goblins Attack TD başarılı bir kule savunma oyunu. Bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız bu oyun sizi tatmin edecektir.

YORUMLAR