Indie Mp3 Player

Indie Mp3 Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Indie Mp3 Player uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan MP3'lerinizi kolayca dinleyebilirsiniz.

Indie Mp3 Player uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yepyeni bir müzik dinleme uygulaması arayanların göz atmaları gereken müzik oynatıcılar arasında yer alıyor ve yerli bir üretici tarafından hazırlandığı için yerli geliştiricilerin ürünlerini kullanmak isteyenlerin de dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Oldukça sade ve kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, sahip olduğu bu sadeliği biraz da materyal dizayn kurallarına bağlı kalmasına borçlu diyebilirim. Mobil cihazınızın kendi depolama alanında yer alan mp3'lerinizi kolayca oynatabilen Indie Mp3 Player, dilerseniz bu mp3'leri teker teker oynatmanıza izin veriyor, dilerseniz de belli çalma listeleri oluşturarak keyfinize uygun müziklere tek seferde ulaşmanıza müsaade ediyor.

Her ne kadar online müzik dinleme gibi bir seçeneğe sahip olmasa da, sıkı bir mp3 arşivine sahip olanlar bu eksikliği pek de bir eksiklik olarak görmeyeceklerdir.

Indie Mp3 Player'ın bir diğer dikkat çekici yanı ise, oldukça gelişmiş bir ekolayzır desteğine sahip olmasıyla müziklerinizin tam da istediğiniz tonlarda çalınmasına yardımcı olması. Ekolayzır seçenekleri sayesinde tüm gerekli olan bantlardan gelen sesleri düzenleyebiliyor ve aynı anda müziği oynatarak yaptığınız değişikliklerin nasıl bir etkide bulunacağını gözlemleyebiliyorsunuz.

Arkaplanda çalışma özelliği sayesinde şarkılarınızı dinlerken hiç bir sorun yaşamadan diğer uygulamalarınızı da kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Ayrıca mp3'leri alarm ve çağrı sesi olarak ayarlayabilme opsiyonunu da sunan Indie Mp3 Player, bir müzik uygulamasından olan beklentilerinizi karşılamakta fazlasıyla yeterli olacaktır.

YORUMLAR