İnternetsiz İlahiler Dinle

İnternetsiz İlahiler Dinle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternetsiz İlahiler Dinle, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak ilahi dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

İnternetsiz İlahiler Dinle, adından da gayet net şekilde anlayacağınız üzere Android telefon ve tabletleriniz üzerinde internet bağlantınız olmasa bile ilahi dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Uygulama içerisindeki ilahiler tanıtım amaçlı dinlenebiliyor. Dilediklerinizi seçerek Android cihazınıza indirebiliyor ve sonrasında internet olmadan dinleyebiliyorsunuz.

Sade ve kullanışlı bir arayüz tasarlanan uygulamanın kullanımı oldukça rahat.

Uygulamada toplam 20 adet ilahi bulunuyor. Liste üzerinden dilediğinizi seçerek dinleyebilmeniz oldukça kolay. İleri ve geri sarma, durdurma, oynatma ve favorilere ekleme gibi özelliklere de sahip olan uygulamanın şüphesiz en öne çıkan özelliği ise ilahileri indirebiliyor olmanız. Ayrıca indirdiğiniz ilahileri Android telefonlarınıza zil sesi olarak da atayabiliyorsunuz.

Kullanacağını düşündüğünüz arkadaşlarınız ile de paylaşabileceğiniz uygulamanın boyutu da oldukça ufak. Bu nedenle cihazlarınızda nerdeyse yer kaplamaz.

Eğer canınız istediğinizde ilahi dinleyebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, İnternetsiz İlahiler Dinle uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR